Několik slov úvodem

Naše firma byla založena v roce 1993 s cílem podnikat v oblasti výroby replik motocyklových součástí, zejména pro historické motocykly. Velmi brzy se výrobní program specializoval na výrobu motocyklových ráfků, výplety všech druhů paprskových kol a v menší míře na výrobu štítků.

Nabízíme široký sortiment motocyklových ráfků, který se snažíme neustále rozšiřovat. Každý druhý rok proto přicházíme se zajímavou novinkou. Několik příkladů:

  • Jako jediní vyrábíme např. ráfky rozměru 1,60x14 pro skútry Manet-Tatran a ráfky 1,60x21 - 1,60x22 - 1,60x23 pro plochodrážní motocykly
  • Významným mezníkem ve výrobním programu bylo zavedení výroby amerických ráfků 2,15x18 pro motocykly Indian a Harley Davidson
  • Zatím poslední novinkou jsou falcové ráfky určené pro nejstarší motocykly do roku výroby 1925-27

Punc originality dodává našim ráfkům skutečnost, že většina typů je vyráběna na původním stroji, který provozoval již Ing. Janeček ve své továrně JAWA. I když má tento stroj na svém výrobním štítku rok "narození" 1936, je stále ve velmi slušné kondici.

Vedle výše uvedeného se zabýváme m.j. výrobou replik opředených bowdenů s lanky a nově provádíme rovněž linkování ráfků. Podrobný přehled o celé náplni výroby a služeb naleznete na stránce "Výrobky a služby."

Děkujeme Vám za návštěvu našeho webu a těšíme se na případnou obchodní spolupráci.

Jaroslav Klouda

Doporučené rozlišení 1024x768, 24 bpp. Testováno pouze s IE 6.
© Josef Kroužil, j.krouzil@worldonline.cz, poslední aktualizace 12.04.2011.